Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelygyulladásra...

Bakteriális hüvelygyulladásra milyen házi módszereket tudtok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
az dokiii:S.. mindenképpen
2009. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
honnan tudod hogy bakteriális hüvelygyulladás? megnézted mikroszkóp alatt? orvos vagy? Ne kísérletezz, irány a nőgyogyi. A házi praktikák sokszor inkább ártanak ilyen esetben mint használnak. Nem azért mert rossz a praktika hanem azért mert nem az a bajod amire a praktikát használod.
2009. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kamillás vagy zsályás lemosás, és ne szexelj amíg megnem gyógyul.
2009. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak üzenem:

Kedves Okoska!Onnan tudom,hogy bakteriális,DRÁGÁM,hogy voltam orvosnál!!!!!!!!!Csak éppen szülés után vagyok nem sokkal és amit kiírt,kicsit erősnek tartom még,ha lett volna valami "házi",kipróbáltam volna,hátha hat.

Ide azért jönnek az emberek,hogy választ kapjanak,nem azért,hogy leszólják őket...


Többieknek köszönöm,zsályát kipróbálom.Ha semmi sem használ,marad az orvos által felírt.

2009. aug. 3. 09:48
 5/6 anonim ***** válasza:
kaptam kifejezetten bakteriális gyulladásra pimafucort kenöcsöt, de csak receptre adják!
2009. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 5. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!