Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzasgatlot....

Abbahagytam a fogamzasgatlot. Azota nagyon eros a verzesem. Van gyogyszer, amitol normalis lesz?

Figyelt kérdés
Orvosom azt tanacsolta, kezdjem el ujra szedni. De nem akarom.37 eves vagyok. Most Kb. 40 percig birja a legnagyobb betet + legnagyobb tampon kombinacio. Aludni sem tudok rendesen. Mit lehet tenni? Keressek masik orvost vagy tenyleg nincs mas megoldas, mint a fogamzasgatlo? -
2012. szept. 23. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez normális jelenség. A fogamzásgátló "művérzést" okoz. Az elhagyásával visszaáll a normál hormonműködés, ami járhat erősebb vérzéssel. Szerintem ne térj ezért vissza a fogamzásgátlóra.

Ha ennyire erős a vérzés akkor ki kell vizsgáltatni, lehet, hogy nagyobb a méhed, vagy myomád van (méhizom jóindulatú daganata).

2012. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost. Az elsőnek nagyon igaza van abban, hogy ki kéne rendesen vizsgáltatnod magad. Nagyon erős vérzésnél szoktak felírni különböző vérzéscsillapítókat, de ezeket jobb kerülni ha nem muszáj, mert trombózisra hajlamosíthatnak.
2012. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképp másik doki, ez így nem normális. Betétnek, vagy tamponnak egymagában is kell bírni 2-3 órát.
2012. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!