Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee fogamzasgatlot szedek...

Jangee fogamzasgatlot szedek 6 napja. Enyhe hanyingerem, fejfajasom van tole. Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Varhat, hogy elmulik, vagy hagyjam abba inkabb?
2012. szept. 25. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!


1. Felhívod a nőgyógyászt!

2. Elmész a patikába és a patikus elmondja, mert azért ezekre Ő is tud válaszolni.

3. Elolvasod figyelmesen a betegtájékoztatót!


Minden fogamzásgátlóhoz kell kis idő, h a szervezeted megszokja.

2012. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elso: tapasztalatra lettem volna kivancsi, mert

- elolvastam a tajekoztatot, ahol irjak is ezt mellekhataskent, tehat nem varatlanul ert a dolog

- hidd el szakemberhez fordultam elso korben, mert nem ezen az oldalon varom a szakszeru magyarazatot.

Mivel nem olyan jo dolog barmifele enyhe mellekhatassal is egyuttelni, fontolora vettem, hogy abbahagyom. Szemelyes tapasztalatra lennek kivancsi tovabbra is, hogy ha volt is mellekhatas valakinel, meddig tartott, elmult-e egyaltalan, inkabb abbahagyta stb...

Szoval kedves elso: van tapasztalatod, szedtel ilyen tipusu fogamzasgatlot? Ha igen, kerlek oszd meg velem a tapasztalataidat a szedesevel kapcsolatban, amire konkretan kivancsi vagyok.

Koszonom :-)

2012. szept. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!