Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tb által támogatott vagy...

Tb által támogatott vagy magánrendelésre jársz nőgyógyászhoz? Mi a véleményed, tapasztalatod?

Figyelt kérdés
nőgyógyász

2012. szept. 25. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a tapasztalatom, hogy normális orvos mind a két helyen normális. Magánra csak azért szoktam rá, mert a kórház kitalálta ezt az idióta időpontkérést, ami csak arra jó, hogy heteket várakozzál, vagy lehetetlen helyzetbe hozd magad, mikor próbálod meggyőzni a recepcióst és a nővért, hogy miért kell neked hamarabb orvos. Régebben igaz, hogy várni kellett, de legalább aznap elláttak, amikor mentem.
2012. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Elsőnek teljesen igaza van.
2012. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tizenévesen voltam állami kórházban, igaz, hogy akkor gyereknőgyógyászaton,teljesen normálisak voltak,bár már jó pár éve volt, de akkor szüleim ki se tudták volna fizetni. Mióta külön élek,magánhoz járok. Az egész családom oda jár. Nem tudom, hogy jobb-e mint az állami,én így döntöttem.
2012. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebben magánhoz jártam. Mit ne mondjak. Ahhoz képest, hogy mennyit kértek, nem estem hasra tőlük ( nem a modorukkal volt gond). Mióta elköltöztünk egy kisebb városba, az SZTK-ba járok. Nem kell időpont, ingyen van, normális a doki és lelkiismeretesen intézi a dolgokat.
2012. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!