Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt az a gyógyszer (orvos...

Mi volt az a gyógyszer (orvos által felírt) ami véglegesen elmúlasztotta a visszatérő hüvelygyulladásodat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Most ez hülyén hangzik, de én jobban odafigyeltem a tisztaságra odalent (minden nagy dolog után tusolás, vagy ha nem megoldható intim törlőkendő) mert elvileg a végbélből átkerült bacik okozzák, meg úgy is kell kitörölni WCzés után, hogy ne h átkerülhessen a hüvelybe.

Én cseresznyeszár teát ittam, és tőzegáfonyát szedtem.

De sztem ez is lelki dolog, mert nekem is sokszor volt hüvelygyulladásom, de mióta lelkileg feldolgoztam sok dolgot, nem nagyon van vele problémám.

2012. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem emlészem már a nevére,csak arra,hogy hüvelytabletta volt és kb 600 ft körül.jó tudom,sokat segítettem.előtte egy másik doki már mindent felírt,ami nem használt...4évig volt folyamatos gyulladásom,meg kisebb kroomban is voltak már gondok,de miután elkezdtem szexuális életet élni,gondolom még jobban irritálódott,és akkor durvult el a helyzet nagyon.aztán ez oldotta meg. amúgy lehet injekció sorozatot is kérni.
2012. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gynoflort szedtem 6 napig, azóta pedig étrenden módosítottam: sokkal több kefírt, joghurtot, illetve fokhagymás dolgot eszek, és kevesebb édességet. Nálam a problémaforrás egyértelműen az, hogy sok édeset eszek.

Nem lehet, hogy amiatt tér neked is vissza?

A másik pedig hogy szeretkezés után mindig egyből megyek wc-re és mosakodni! Bár amiatt inkább hólyaghurutom volt sokszor.

2012. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen,a cukor is okozhatja.inzulin rezisztenica is.érdmes utána menni,ha van más hormonzavarra utaló tünet is.
2012. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!