Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valaki, aki magától...

Alexandra8803 kérdése:

Van valaki, aki magától talált gyógymódot hüvelygyulladásra? Mert már kipróbáltam kb 20 féle orvos által javasolt kúpot, krémet, de nem használ semmi! Kérlek SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Már megőrít ez a helyzet. Szeretnék kisbabát, de egyszerűen nem tudom kiírtani a bacijaimat!
2012. aug. 9. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen panaszaid vannak? Csinált-e bármelyik orvos kenettenyésztést, vagy csak úgy felírtak vmit? Párodat kezelték-e?

Szedsz-e fogamzásgátlót, használsz-e hüvelygyűrűt?

Nem vagy cukorbeteg?

2012. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cukros, nem használok gyűrűt sem. A gyógyszert most hagytam abba, idáig szedtem. Most hogy kérded, sztem egyik orvos sem csinált tenyésztést. A párom egyszer kapott 1 db tablettát. Nincs valami vény nélkül kapható "csodaszer",ami hatásos? Mert a másik gondom,hogy nem rendezett a tb-m, és már elég sokba került,hogy eredmény nélkül futkosok a dokik között.
2012. aug. 10. 08:37
 3/4 anonim válasza:
én is így vagyok:S
2012. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor ha sikerólt megoldanod, légyszi írd meg hogyan.. köszi
2012. szept. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!