Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok terhes?

Szöszi1994 kérdése:

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Miért vagyok mindig rosszul?

Mindig fáj a fejem, van mikor hányingerem van, ha eszek akkor pár perc múlva megint éhes vagyok pedig ettem rendesen, meg fáj alul a hasam. Mi lehet a bajom?

A barátommal 1 hete szeretkeztünk és azóta vagyok mindig rosszul. Persze védekeztünk óvszerrel és nem szakadt ki. Ugyhogy sztem nem lehetek az. Nem csak a melegtől van??


2009. aug. 2. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100% hogy nem vagy terhes.Védekeztetk is meg ilyen hamar nem jelentkeznének a tünetek.Biztosan nem vagy terhes.
2009. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor mitől van ez??
2009. aug. 2. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem valami vírus lehet
2009. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elképzelhetőnek tartom, hogy a melegtől van. Én is hasonlókat tapasztalok egy ideje, és tuti, hogy nem vagyok terhes.
2009. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a melegtől van! De ha ennyire nyugtalanít,akkor vehetsz egy tesztet,de szerintem felesleges! :)
2009. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

énis ugyanezeket érzem.

énis terhességre gyanakodtam, de megcsináltam egy tesztet és semmi.

2009. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes! de olyan igazságtalan,hogy folyton rettegnünk kell attol ,hogy teherbe esünk :(
2009. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát lehet terhes vagy!Nem veszed észre,de elég egy mm-es lyuk a gumin!Senki nem veszi észre!Jah meg az a kérdés mikor huzta fel a gumit,mert felizgulásnál a férfiaknál az úgynevezett előváladékban is van sperma :)
2009. aug. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam akkor volt ilyen, amikor halálra tanultam magam az érettségire. Állandóan éhes voltam, hiába laktam jól. A kilók meg egyre csak jöttek fel rám. Biztos vmi stressz-esemény váltotta ki.
2009. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!