Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HA voltam vizelet vizsgálaton...

HA voltam vizelet vizsgálaton ki mutatták volna a terhességet így?

Figyelt kérdés

augusztus 21-én lefeküdtem a barátommal menstruáció alatt..2percig gumi nélkül is csináltuk de nem ment el meg semmi.

azóta nem jött meg kezdek félni habár logikusan átgondolva nem sok esély van rá hogy terhes lennék..

azóta voltam vizelet és vérvizsgálaton mondjuk nem ezen szempontok alapján vizsgáltál hanem más egészségügyi betegség miatt de kimuatatta volna ha terhes lennék?gondolom akkor szóltak volna.. 18 éves vagyok.

holnapra van időpontom nőgyógyászhoz


2012. szept. 25. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem mutatta volna ki, mert nem azt nézték. Nem fognak feleslegesen mindenféle vizsgálatot végezni...

Nem értem, hogy miért nem mondtad a dokinak, hogy nézze meg azt is, ha ennyire aggódsz...

2012. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A rutin vérvétel-és vizeletvizsgálat nem mutatja ki a terhességet. Terhesség gyanújakor kifejezetten olyan labort kell végeztetni ami a hormonváltozás alapján kimutatja a várandósságot.
2012. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amennyiben nem nézetnek külön emiatt hcg hormonszintet, akkor a vizeletvizsgálatból nem derül ki automatikusan
2012. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

házi orvosom írta a beutalót nem akartam feleslegesen aggasztani,holnap megyek nőgyógyászhoz neki elmondom és ő is szakszerűen meg tudja állapítani.

sokszor volt máskor is hogy nem jött meg sajnos rendszertelen ezért nem aggódok annyira,hogy késik.

köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!