Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 2 hetes terhességet...

Több mint 2 hetes terhességet már a nem reggeli vizelet is kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
gabriel tesztet csináltam délután de negatív lett.lehet csak azért mert reggel kellett volna vagy még nem mutatja ki a teszt?
2011. jan. 7. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Leghamarabb a 10-14edik napon mutatja ki a teszt a terhességet!HCG a beágyazódástól kezdve kezd termelődni kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még ekkor is kell 1-2 nap, mire a vizeletből kimutatható lesz.
2011. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valakinek csak a kimaradt menses után 1-2 héttel mutatja ki a teszt! Úgyhogy még van remény! :))
2011. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából ma a 18.nap
2011. jan. 7. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Én tegnap voltam a 18. napon és pozitívat teszteltem délután DM-es corax be sure teszttel:)))


remélem neked is hamarosan sikerül

2011. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!