Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizelet kimutatja a terhesse...

A vizelet kimutatja a terhesseget? Es a ver?

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő kimutatja, a vérvételből sokszor előbb is kiderül.
2008. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő ki tudj mutatni a beágyazódástól számított néhány héten belül. Persze csak akkor ha olyan vizsgálatot kérsz.
2008. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,mindkettö kimutatja.

Tudtommal is a vérböl hamarabb kiderül!

Üdv egy 23 hetes kismami

2008. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindkettőből kiderül. Vizeletnél pl. van külön olyan teszt, hogy terhességi vizelet-labor.

A vérből pedig hamarabb lehet, mint a vizeletből.

A vizeletből 12 DPO-tól már ki lehet mutatni a terhességet. Nálam 13 DPO-nál mutatták ki, 3 nappal a mensi ELŐTT.

2008. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Azert kerdezem,mert kedden kell mennem vervizsgalatra, ugyan nem azt vizsgaljak,h terhes vagyok-e, de nagyon felek,h kiderul... nehany napja nagyon faj a gyomrom, megy a hasam is, hanyingerem is van,de nem hanytam...anyukla szerint egy sima gyomorrontas,de az orvos elkuldott vervizsgalatra,azt mondta,h lehet a vakbelemmel van problema...de en felek,h megis terhes vagyok...mondjuk a mensruaciom is pont most jott meg es nem is kesett,csak egy napot...en megis felek,hiszen hallottam arrol az almenstruaciorol...lehet,h terhes vagyok???:((
2008. nov. 1. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy terhes vagy, de mielőtt mész dokihoz csinálj egy tesztet. De ha megjött rendesen, akkor nem vagy terhes.
2008. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!