Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2012. májusban jött meg a...

2012. májusban jött meg a menstruációm, és az osztályban rajtam kívül csak 2 lánynak, akivel nem annyira vagyok jóban. Ciki olyanokkal beszélni róla, akiknek még nem jött meg? 12/L

Figyelt kérdés
Kicsit mintha szégyellném, nem szívesen beszéltem róla. Ciki olyanokkal beszélni róla, akinek még nem jött meg? + milyen betét vált be nektek a legjobban? 12/L
2012. szept. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy ezen mit kell beszélgetni. Ha beszélgetni akarsz vkivel, akkor tedd édesanyáddal, ő úgy is tapasztaltabb, mint a veled egykorúak.

Azt meg úgy is neked kell megtalálni, hogy melyik számodra a legjobb betét. Mindenkinek más válik be.

Nekünk sose volt téma a menzesz...max. ha kellett, akkor kisegítettük egymást betéttel/tamponnal/görcsoldóval de ennyi. Nem szégyellte senki, csak mégis mit kéne róla beszélni?

2012. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De tényleg, mit akarsz ezen beszélgetni? Édesanyáddal meg miért nem? Ez nem "ciki", az a ciki, hogy te így gondolod.
2012. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. Válaszolónak! Az a ciki, hogy Te és még sokan mások cikinek gondolnak olyan dolgokat amiről senki nem tehet. Mindenki más ütemben fejlődik. De soha nem ciki, ha valaki a többieknél előbb, vagy később érik!!!
2012. szept. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk nekem jött meg egyedül, és a lányok irigyelnek, úgyhogy nyugodtan beszélgess velük! :)
2016. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia,én pont fordítva vagyok,nkm nincs meg de legjobb barátnőmnek igen és el tudunk erröl a témárol szuperül is beszélgetni!
2018. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!