Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek a nőgyógyásztól (? )

Félek a nőgyógyásztól (? )

Figyelt kérdés
Már 17 vagyok, és még nem voltam pedig már nem ártana. Csak egyszerűen nem akarok levetkőzni egy undorító 50 éves pedomaci előtt. Tudom hogy ő csak egy orvos és ez a dolga, de egyszerűen annyira kínos. Mit csináljak hogy legyőzzem ezt a feszengést? És muszáj lenne mennem, mert szerintem elkaptam valamit, rettenetesen viszket ott. Már megőrülök. :S
2012. aug. 30. 09:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
"pedomaci", te hülye vagy
2012. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nemcsak egy nőgyógyász van a világon, van idősebb, fiatalabb, és van nő is (bár az ízlés dolga).

Ha te komolyan azt gondolod, hogy a nőgyógyász "pedomaci", akkor kezeltesd az agyadat is.

Több millió nő jár nőgyógyászhoz, eddig többségük túlélte. Valószínűleg neked is menni fog.

2012. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Bocsesz, ezt a legjobb barátnőmtől idéztem. Szerinte a gyerek nőgyőgyász tiszta pedo. És én is oda megyek ha muszáj lesz mert még szűz vagyok.
2012. aug. 30. 09:16
 4/34 anonim ***** válasza:
77%

Ezen minden nőnek át kell esnie és hidd el, hogy simán túlélhető. Vegyél fel hosszú szoknyát és akkor csak addig leszel félmeztelen, míg a székben fekszel. Nem tudom honnan veszed ezt a pedomaci dolgot, de röhejes.

Képzeld el a dokit is meztelenül és úgy már biztos nem is lesz olyan kínos neked :):):)

2012. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőgyógyász nem undorító pedómaci. Ejnye!

Nem kell ettől egyáltalán tartanod. 17 éves vagy, nem értem miért félsz a nődokitól annyira...


Ha kórházba mész ott nem fognak veled annyit foglalkozni. Én 2 perc után jöttem ki a kórházas nőgyógyásztól. És ebbe a 2 percbe benne volt hogy köszöntem, levetkőztem, megvizsgált, felöltöztem és megmondta a diagnózist. :S


Szóval én javaslom neked hogy ha azt akarod hogy emberszámába vegyenek akkor menj el magán doktorhoz. Drága, de legalább figyelmet, kedvességet kapsz.

Egy magánorvoshoz bemész, köszönsz, és beszélgetnek egy kicsit veled, elmondod hogy mi a bajod, mikor menstruáltál utoljára, és aztán megkér a doki hogy a paraván mögött vetkőzz le. (csak a nadrágot, bugyit) és kimész gyors beülsz a vizsgáló székbe, és az orvos nagyon diszkréten megvizsgál.


Ez nem valami nagy dolog. Mindenki fél az első nőgyógyászati vizsgálattól, de azért elmennek, és már jóval korábban mint te! Én 15-16 évesen már beültem a székbe. És ha valami fertőzésed van akkor meg sürgősen menj el, ez nem játék!


Nyugtasd magad azzal hogy egy ilyen orvos több száz, ezer nőt megvizsgál(t) és nem te fogsz neki olyat mutatni amit még nem látott! :) Hidd el nagyon sok nunit látott...


És nem pedofilok, ezt verd ki a fejedből. Szedd össze magad, és menj el. Nem fáj egyáltalán, csak egy kicsit kellemetlen érzés ahogy benyúl, de NEM FÁJ!

Anyukád vagy barátnő kísérjen el az első alkalommal, ha nagyon félsz, de később már egyedül fogsz járni, mert rájössz hogy ez semmiség.

2012. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

1. Az orvos nem pedofil. Ha az lenne, akkor igen hamar híre menne és kirúgnák.

2. Hiába vagy szűz, 17 évesen nem kell gyereknőgyógyászatra menned, nyugodtan mehetsz felnőtt rendelésre.

2012. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
41%

Mindenképpen keress női dokit első alkalomra, mert azért csak könnyebb elötte vetkőzni, terpeszteni, mint egy pl 25-30 éves pasi elött.

Azonkívűl ő tényleg nem csak könyvből tanulta a tudományt, hanem tudja, érzi is amit mondani akarsz neki, hiszen ő is nő!


A gyereknőgyógyászaton, ha férfi van, azért az valóban elgondolkodtató... ha egy ffi direkt a gyereklányok nemi szerveire szakosodik, arról azért valahogy nem az egészség jut eszembe.

2012. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
45%

mindenképpen női orvoshoz menj, valóban sokkal könnyebb elötte pucérkodni.

És a gyereknőgyógyászaton szerintem csak női doki van, az tényleg elég furcsa lenne, ha férfiak vizsgálgatnák szegény, amúgy is teljesen beijedt kislányokat.

2012. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm már volt gyerek nőgyógyászaton. Azt monta pasi van ott és rettenetesen nagy tahó, emberszámba se vesz. :S
2012. aug. 30. 10:50
 10/34 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem gyereknőgyógyászaton pasihoz semmiképpen se menj!
2012. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!