Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyiket használjam?

Melyiket használjam?

Figyelt kérdés

Kezdő tampon használó vagyok, a minit már megszoktam, de jelenleg olyan erős a vérzésem, hogy ez nem elég, kipróbáltam a normált is,de nekem csak más fél-2 órát bír ki. Ez normális?

Vegyek még egyel nagyobbat vagy pedig maradjak ezeknél?


Elég tanácstalan vagyok,ezért előre is köszönöm a segítséget!



2012. szept. 28. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradj csak nyugodtan a normál tamponnál. Az, hogy sűrűbben cseréled, mert erősen vérzel, az nem baj, legalább így is odafigyelsz a higiéniádra. Nem lesz semmi bajod. :)
2012. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És még lenne egy kérdésem, sokan írják, hogy éjszakára is tampont használnak, ez valóban egészséges és ugyanúgy kibír egy éjszakát, mint a betét vagy ilyen esetben kell egy mérettel nagyobbat venni?

2012. szept. 28. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egészséges 1,5-2 óránként tampont cserélni. 3 óránként már OK, de ahhoz az kell, hogy PLUS-os tampont vegyél, az eggyel nagyobb, mint a normál. Szerintem megéri megvenni, mert pl így anyagilag is jobban jársz és a wc-re sem kell rohangálni ilyen sűrűn. De ez csak az én véleményem.

Éjszakára nyugodtan használj tampont, ha nappal is bírod. Ne aggódj, nem lesz tőle semmi bajod. :) De szerintem neked éjszakára is plusos kéne, nem elég a kisebb.

Ha tudok még segíteni, nyugodtan írj.

2012. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

É éjszakára inkább betétet használnék. De mindenki maga döntse el. :)

Első voltam.

2012. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bírod akkor próbáld ki.Én nem vagyok valami tamponos mert akárhogy rakom is be nagyon kellemetlen.Én maradok a betétnél
2012. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget! :)
2012. szept. 28. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!