Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a jobb, az egészségesebb?

Mi a jobb, az egészségesebb?

Figyelt kérdés

Hallottam már több verziót is arra nézva,hogy otthon,mikor úgy kényelmesen vagyunk akkor kell-e melltartót hordani vagy nem.Van aki otthon is hord,van aki csak sportmelltartót,toppot,van aki meg nem vesz fel otthon melltartót.Nekem vékony a testalkatom,de a melleim nagyok,de nem mindig kényelmes itthon a melltartó,ha pl az ember fekszik a tv előtt.De hallottam,hogy melltartó nélkül megereszekedik a súlyától.De azt is hallottam,hogy az állandó melltartózás miatt is megereszkedik,mert megszokja a szervezet,hogy tartva van a mell.Most akkor itthon mibe legyen az ember?

24N


2012. szept. 28. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A melltartót azért nevezik így, mert tartja a mellet, nem engedi megereszkedni. Otthon is hordok melltartót, csak éjszaka nem.
2012. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nappal hordhatsz nyugodtan melltartót, ha akkora a melled, hogy tartani kell, éjjel viszont hagyd pihenni a melleidet. :)
2012. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt hallottam, hogy pont attól ereszkedik meg, hogy valaki állandóan melltartót hord. Illetve azt is hallottam, ha nem kényelmes a melltartó, az mindenféle elváltozásokat okozhat a belső szervekben (tüdőtájon), és az nagyon nem jó.

Mindkettőt orvos mondta.


Én otthon soha nem hordok melltartót, de az is igaz, hogy nekem kicsi a mellem.

2012. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!