Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitség? Ha valakinek hasonlo...

Antonia30 kérdése:

Segitség? Ha valakinek hasonlo a menstruácioja az irjon

Figyelt kérdés
Nekem most 28-án megjött a menstruáciom és elég erösen,mikor kimegyek a wc-re pisilni akkor elég sok vér folyik belölem olyan sötétes vöröses szinü.és álltalában minden pisilésnél igy van,nekem általában a menstruácio végiég erös szokott lenni.most éjszaka háromfele felkeltem és éreztem hogy folyik ki sok vér a betétre de mikor kimentem pisilni elég sok vér folyt ki belölem,és 3 oránként kellet kimennem pisilni és mindig folyik ki vér a wc-be.eléggé idegesitö.amiota szültem 4 gyermeket de föleg a negyedik után mintha megváltozott a menstruáciom öt közel 5 kiloval szültem spontán január 10-én.menstruáciomra kaptam dycinone vérzéscsillapitot amit kb 4 honapja szedtem de csak menstruácionál.az elözö vérzésnél nemszedtem be mert nemmerek mindig gyogyszeren élni,de viszont nemtudom mit tegyek hogy szedjem megint vagy hagyam igy és neszedjem.szoval nekem mindig erös a vérzésem föleg ha a wc-re megyek nagyon sok vér kifolyik.32éves vagyok.voltam orvosnál vele 3-nál is de semmit nemtaláltak.kérem segitsen aki tud
2012. szept. 30. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!