Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van más is, akinek a 3 db-os...

Van más is, akinek a 3 db-os Canesten nem használt a hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Krém sem...

Betadine kúpot vettem, de semmi. Egyre rosszabb, már megőrülök a viszketéstől, meg fájdalomtól.

Ma írtak ki nekem Pimafucint + Pimafucortot. Mennyi az esélye, hogy ez segít? És meddig húzódik el egy ilyen betegség?

(Nagyon rég volt már ilyenem, de ennyire durván és hosszan még soha...)

Tapasztalatok?



2012. szept. 30. 22:00
 1/6 Jubilee ***** válasza:
Próbáld meg a Pevaryl G kúpot. Nekem eddig mindig használt.
2012. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem sem használt, csak még betegebb lettem tőle.


dokim 2 doboz gyno-pevarylt írt fel, majd a héten megyek kontrollra. de még most is úgy érzem valami nincs rendben..

2012. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Canesten egy elég gyenge gombaölő hatású készítmény. Éppen ezért lehet vény nélkül kapni. Igazán hatásos gyógyszert csak orvosi rendelvényre adnak!
2012. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerdára fogy el a Pimafucin (ügyeletes írta fel), csütörtökön tudok menni az orvosomhoz. Addig elválik, kell-e másik...

2012. okt. 1. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert sem a canesten sem a betadine nem alkalmas arra, hogy kigyógyítson a hüvelygombából! Sajnálom, hogy a saját károdon tapasztaltad meg, mert ez nem csak testileg, lelkileg is megviseli az embert és azt gondolja ilyenkor, hogy nincs megoldás. Hogy ne lenne!

A Pimafucin + Pimafucort hatásos, csak pimafucinból 2 dobozzal kérj, mert 3 db (1 doboz) nem fog meggyógyítani. írathatnál még a dokival gynoflort, abból is legalább 1 dobozzal (6 db) használj megszakítás nélkül, de ha úgy érzed, nem elég, írathatsz még egy dobozzal.

Ezek mellett használhatsz frezyderm ph4-es intim lemosót, mert az segít helyreállítani a hüvelyflórádat. Én évek óta azt használom, ugyanilyen gombás megbetegedéseim voltak, de szerencsére azok elmúltak már.

Cirka 2 hét alatt meg fogsz gyógyulni. :)

2012. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi neked is!

Akkor csütörtökön íratok még 1 dobozzal.

Csak 1 nap ki fog maradni... vagy Pimafucint lehet recept nélkül is venni?

(Nem akarom elkiabálni, de mintha kezdene használni.)

Nem akartam volna kísérletezgetni, csak a körzeti nőgyógyászhoz hiába akartam bejutni, nem lehetett (túljelentkezés miatt), a sajátomhoz meg csak időpontra lehet, azt sikerült csak csütörtökre kapnom.

Köszi még1x a választ!:)

2012. okt. 1. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!