Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szült már valaki dr. Olawuyi...

Szült már valaki dr. Olawuyi Sámuelnél? Milyen tapasztalatai vannak? Jó orvos?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 20:01
 1/1 anonim válasza:

Bár régi kérdés de leírom a tapasztalataimat, mert nekem hasznos lett volna amikor a terhesség elején rákerestem. Én a doktor úrnál szültem, hozzá is jártam végig terhesgondozásra. Lelkiismeretes, rendes, felkészült orvos. Nem riogat hülyeségekkel a terhesség alatt, mégis odafigyel a kismamáira.

Hosszú és komplikált szülésem volt de nagyon odatette magát emberileg és szakmailag is.

A varrásra nem csak az panaszkodik, aki nála szült hanem szinte minden kismama akivel beszéltem. Nem ő varr rosszul, hanem maga a varrás kellemetlen a szülés során meggyötört alvázon. Egy szó, mint száz én ajánlom mindenkinek, remélem a kistesókat is nála szülhetem majd. :)

2017. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!