Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tisztsági betétet...

Milyen tisztsági betétet használjak?

Figyelt kérdés
szóval már ilyen sárgás barna folyásom van... és valami borzasztó.. vékony de nagyon... kimondhatatlan.. és itt belgiumban milyet vegyek van minden fajta ami magyaron van de nem tudom melyiket vállasszam :) ne csesszetek le ezért xdd normális válaszokat!!

2012. okt. 3. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:

A discreet tisztasági betétjeit ajánlom, mert nagyon jól tapadnak a bugyihoz, nagyon vékonyak így nem zavaróak. Van belőle illatosított és illatmentes változat is :) [link]

Kipróbáltam a Libresse, Carefree betéteket is, de nekem azok nem váltak be. Jobb szeretem, ha a tisztasági nedszívó felülete nagyon vékony, ami kicsit vastagabb az ugyanis nagyon hamar összegyűrődik nálam és annak ugye nincs értelme.

A folyásod mellé nem társul égő/viszkető érzés v kellemetlen szag? Csak azért kérdezem, mert ez a sárgás-barnás folyás számomra fura dolog. A barna oké, hogy megalvadt vér, azt jelenti, hogy hamarosan meg fog jönni neked az első. De a sárga folyás nem tudom mennyire jó. Mert a folyás normális esetben fehér v átlátszó, inkább csak a bugyin sárga színű.

2012. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Azt elfelejtettem odaírni, hogy nem csak a márkás termékek lehetnek jó, én azért ezeket említettem, mert csak ezekről van személyes tapasztalatom. De egy nevenincs termék is lehet nagyon jó, úgyhogy nyugodtan próbáld ki azokat is, legalább ha nem válik be,akkor nem dobtál sok pénzt ki az ablakon :)
2012. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) huh köszönöm ;)) kipróbálom a descretet ;)) azt még úgy sem próbáltam most jelenleg ezt használom ami nagy szar.. : Libresse duo.. a libresse jó csak a tisztasági betétje nem... :)
2012. okt. 3. 14:14
 4/10 A kérdező kommentje:
hát úgy értem h sárga és egy barna csík szokott lenni benne :) és most már egyre barnább :) hát nagyon ritkám szokott viszketni mert nő a szőröm... nagyon.. amúgy teljesen normális állagu :) nem túros kicsit kellemetlen szagu.. de ez normális nincs gombám se semmi :)
2012. okt. 3. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok, igen a libresse egészségügyi betétjei nagyon jók, de a tisztasági nekem se jött be.
2012. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen sztem is jók az egészség ügyi betétje... de a tisztasági... úr isten.. szörnyű :/
2012. okt. 3. 14:53
 7/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj h anya azt mondta h ez a betét teljesen jó.. mert h én még nem tudom milyen a rossz betét.. ohh dehogynem :( ez nagyon szar..
2012. okt. 3. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, használj illatmentes betéteket, és lehetőleg pamutot. Sokkal egészségesebb, és megelőzhetsz mindenféle kellemetlenséget azzal ha sima pamut tisztasági betétet használsz.
2012. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt te is el tudod dönteni, hogy melyik válik be. Elég egyszer kipróbálni egy betétet és el tudod dönteni jó-e és teljesen mindegy, hogy hány éves vagy. Szóval ne hagyd, hogy rád erőltessenek valamit, amit te nem érzel komfortosnak. És igaza van az utolsónak, én is azért írtam, hogy a discreetnek is van illatmentes tisztaságija is, sokkal jobb az ilyen.
2012. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem is :)) bieen köszi :))
2012. okt. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!