Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten kenőcsöt használhat...

A Canesten kenőcsöt használhatom arra h viszketek ott lent?

Figyelt kérdés
Csak a kenőcsöt szeretném mert nem hiszem hogy gomba, csak egy ici-picit piros és néha viszket... 12/L
2009. aug. 4. 16:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
9%

Ne használd, mert nem hiszem, hogy gomba. Másra azt nem szabad használni.

22/L (ápoló)

2009. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
56%
Én szoktam használni, persze nem belülre, csak kívülre és általában 2-3 szor bekenem és el is múlik!
2009. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Ha te se hisztd, hogy gomba, akkor nem ajánlatos. Lehet, hogy hüvelygyulladás (vulvitis). Inkább ülőfürdő (cickafarkfű leforrázva, lehűtve). Napközben intim törlőkendővel áttörölgetheted, ha viszket. A Canesten csak gombára jó, és csak külsőleg használható.
2009. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Akkor ne használjam? De, mit csináljak akkor?
2009. aug. 4. 17:39
 5/42 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz, az a biztos.
2009. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
de nem szeretnék, mert még csak 12 vagyok és sztem ezt ciki, és szégyenlős is vagyok!
2009. aug. 4. 19:18
 7/42 anonim ***** válasza:
hát mivel ezt nem enni kell ,ezért kenegesd persze csak külsőleg, ha nem si gomba, attól még rosszat nem teszel.
2009. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi ciki nincs a nőgyógyászban egyáltalán. Nem azért mész oda, mert számtalan partnered volt és azt sem tudod ki kicsoda és elkaptál tőlük valamit. Egyébként szerintem nem is nőgyógyászhoz kellene fordulnod, hanem bőrgyógyászhoz. Talán mosószerallergia, vagy valamelyik ruha anyagára vagy allergiás és ez okozza a problémát.Canesten csak gombára jó, nem ajánlom a használatát, amíg pontosan nem tudod mi a gond. Semmi szégyellnivaló nincs ebben, fordulj nyugodtan orvoshoz, akár anyukáddal is elmehetsz, abban sincs semmi ciki és senki sem fog megszólni érte.
2009. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Nem kell a nőgyógyásztól félni! Csak segíteni akar és csak ő tudja megmondani mi a bajod! Nem szabad ilyenkor szégyellősnek lenni, mert ha nem tudod mi a bajod, és nem mész el, csak még nagyobb baj lehet!!! Ne félj! Nem azért nézi a puncid, mert élvezi! Csak segíteni akar, és csak úgy tud, ha megvizsgál!!!
2009. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szégyelled a nőgyógyászt, menj a bőrgyógyászatra. Válassz egy női orvost, előtte csak nem leszel annyira szégyenlős.
2009. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!