Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten kenőcsöt használhat...

A Canesten kenőcsöt használhatom arra h viszketek ott lent?

Figyelt kérdés
Csak a kenőcsöt szeretném mert nem hiszem hogy gomba, csak egy ici-picit piros és néha viszket... 12/L
2009. aug. 4. 16:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
08:03-as vagyok! Végül is bármelyik orvoshoz is mész, ha a punciddal van baj, muszáj neki megmutatnod, különben nem tud senki segíteni!
2009. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a bőrgyógyászt választom, oda amúgyis kellne mennem... Én arra gondoltam h esetleg a wc papírra vagyok alergíás, mert anyu most vett valami újfélét!:S Ja és akkor vegyünk intim törlőkendőt, attól jobb lesz?
2009. aug. 5. 10:05
 13/42 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudná biztosan megmondani, hogy az intim törlőkendőtől jobb lesz-e! Előbb ki kell deríteni, mi a bajod!
2009. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék elmenni orvoshoz! Amúgyis utálok mindenféle orvoshoz elmenni, meg még anyáék előtt is szégyenlős vagyok! Ja és amúgy a bőrgyógyász is megszokott ott vizsgálni? Nem ciki neki megmutatnii?
2009. aug. 5. 10:23
 15/42 A kérdező kommentje:
Olyan jutott az eszembe h lefényképezném az intim testrészemet, hogy ne kelljen elmennem orvoshoz! Meg tudna valaki adni egy NŐI bőrgyógyász vagy nőgyógyász e-mail címét? Elküldeném neki e-mailben, és tudna segíteni, nem? Vagy ez nagyon hülye ötlet?
2009. aug. 5. 10:52
 16/42 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj elmenned orvoshoz, mert, ha csak lefényképezed a puncid, a fényképpel nem tud az orvos beszélgetni és,ha belül is meg kell néznie, akkor így nem tudja! Ne félj!!! Nem lesz semmi baj! De muszáj élőben látnia a puncid!
2009. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Ha a punciddal van baj, a bőrgyógyásznak is látnia kell!
2009. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Ha valakinek a foga fáj, akkor neki muszáj fogorvoshoz menni! Senki nem szeret orvoshoz járni, de, ha baj van, akkor muszáj!!!
2009. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Ha piros a puncid, az lehet gyulladás is! Mindenképpen el kell menned orvoshoz!!! CSAK Ő TUD SEGÍTENI!!!
2009. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Milyen kenőcstől lehetne, jobb? Mert nem tudom h piros-e vagy alapból iléyen a puncim! De, tegnap óta márcsak papírzsebkendővel törlöm és már nem viszket annyira... Meg nagyon halvány piros már csak, első nap piros volt tényleg. Valami vény nélkül kapható kenőcsöt szeretnék vagy gyógyszert! Orvoshoz nem megyek, félek, bármit is mondtok! Ja amúgy már csak akkor viszket amikor pisilek, lehet köze ahhoz h kisebbkoromba véreset pisiltem és vesegondjaim voltak? Elég sokat iszok ezért gyakran járok wc-re...
2009. aug. 5. 12:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!