Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten kenőcsöt használhat...

A Canesten kenőcsöt használhatom arra h viszketek ott lent?

Figyelt kérdés
Csak a kenőcsöt szeretném mert nem hiszem hogy gomba, csak egy ici-picit piros és néha viszket... 12/L
2009. aug. 4. 16:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Kérdezted, hogy lehet-e majd gyereked! Attól, hogy piros a puncid és viszket, lehet gyereked, ha nem hanyagolod el a legkisebb bajt sem!
2009. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Azt mondta anya is meg mama is h nem kell mennem orvoshoz! Direkt kérdeztem!
2009. aug. 5. 19:19
 33/42 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, ha csak olyan apróság ez, amivel nem kell orvoshoz menni! Remélem igaza lesz Anyukádnak és a Mamádnak!!! Kiváló egészséget és minden elképzelhető jót kívánok!!!
2009. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Tudtommal az SP54 gél sport és baleseti sérülések (rándulás, ficam, zúzódás), lábikragörcsök, duzzanat, visszerek, vérömleny miatti fájdalom kezelésére való! Szerinem olvasd el a betegtájékoztatót, mielőtt bárhova is kennéd. A kamillás, vagy cickafarkfüves ülőfürdő szerintem enyhítené a tüneteid, amíg orvos nem lát, de mivel nem akarsz orvoshoz menni, legalább semmi olyat ne használj, ami súlyosbíthatja a tüneteid, tehát csak ezekkel a gyógyfüvekkel próbálkozz. Ne kenj rá semmit! Ha komolyabb bajod lesz, és végül csak orvoshoz fordulsz, még jól le is leszel szidva, hogy miért nem mentél azonnal, a tünetek megjelenésekor, mert nagyon egyszerűen és gyorsan ki lehetett volna kezelni, de amikor a tünetek súlyosbodnak, vagy régóta fennálnak, sokrétűbb és hosszabb a kezelése. De te tudod...

Az intim törlőkendővel nem árthatsz, de ne vidd túlzásba se a használatát. Mivel savas ph-jú, mint a hüvely, segíthet az immunrendszerednek a gyógyulásban.

2009. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Vettem kamillás hintőport remélem majd jobb lesz, amúgy már nem olyan piros és nem is viszket annyira csak folyik belőlem valami fura izé!? Mi lehet az? Amúgy mamának segített az az SP54 gél ami ficamra meg ilyenekre van, de nem a puncimba kenem hanem csak a combom tövébe!
2009. aug. 6. 18:04
 36/42 anonim ***** válasza:
Figyelj, drága kislány! Ne kísérletezz otthon semmivel! Ha folyik a puncidból valami, az már tényleg nem játék!!! Nagyobb baj is lehet, ha nem mész orvoshoz! Azt írtad, hogy már nem annyira piros és nem annyira viszket, de valamennyire mégis, és a folyás a puncidból, a legrosszabb!!! Kérlek, az egészségeddel törődj! Próbáld legyőzni a szégyenlősséged! Ne félj, az orvos nem élvezetből nézi a puncidat! Csak úgy tud segíteni, ha megvizsgálja! Kiváló egészséget és minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2009. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
minek irtok már neki? nem lehet megygőzni ugysem!!!
2009. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Ha most nem mész orvoshoz, akkor sajnos nem csak a punciddal lesz baj, de rámehet a kis medencei szerveidre! A méhedre, a petefészkedre és a petevezetékeidre!!!! Addig menj orvoshoz, amíg "csak" a punciddal van baj!!!
2009. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Megkérdezem megint anyáékat h akkor most menjünk vagy ne? De, azt vettem észre h már az a folyás se jön! Ez jó jel nem? Tegnap mindenemet kisírtam, és meggyőztem magam ha anyáék azt mondják h menni kell orvoshoz akkor megyek!
2009. aug. 7. 10:55
 40/42 anonim ***** válasza:
Szerintem Téged valami nagy trauma ért! Talán szexuális zaklatás? Azért félsz ennyire attól, hogy akár orvosnak is megmutasd a puncid! Nem csak bebeszéled, hogy már jobb? Tényleg elmúlt a folyás? Nem is viszket és nem is piros már a puncid semennyire?
2009. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!