Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Brutálisan törik a hajam, mit...

Brutálisan törik a hajam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötétszőke a hajam, de világosabbra festem, kb 1és fél havonta. Ezerszer vágattam már a végéből, de semmi javulás. Kipróbáltam már a Revalidot, minden féle kence fencét, de semmi se hat. Csak az erkélyen tudok hajatfésülni, mert az 5 centis letöréseim vannak. Megőrülök már tőle, ha valakinek hasonló tapasztalata volt és talált valami megoldást, kérem írjon!
2012. okt. 4. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
hidrogénperoxiddal szívod ki a hajad minden egyes hónapban, ráadásul nem is szakemberrel csináltatod, hanem te magad kontárkodsz (legalábbis úgy fogalmaztál, h te fested). annyira egyértelmű. vágass rengeteget a hajadból (amennyit a fodrász javasol - az nem lesz kevés) és ne szőkítsd min 1-2 évig (mondanám, h soha, de sokan szőkén érzik jól magukat és ezt a részét vhol megértem). a lenövés nagyon csúnya, ezért amíg le nem nő, festesd barnára, h ne látszódjon és készülj fel rá lelkileg, h most min 1-1.5 évig rövid barna leszel
2012. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez lenne az egyetlen megoldás? A szőke hajfestékek közül is még egy normális, fodrász által ajánlott terméket használok =/
2012. okt. 4. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki a Hair Clinic kapszulát, az a törés, a hullás ellen is jó, és egészségesebbé tette legalábbis nekem a hajam.
2012. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hormonális probléma. Szerintem kérj beutalót hormonvizsgálatra.
2012. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

ötcentis letörésnél már kb ez az egyetlen megoldás. szétégetted a hajad. persze azért próbáld ki az összes tippet, hátha van valami, amit még nem vetettél be, de kétlem, h bármi más helyrehozná ebben a stádiumban. nekem feleennyire sem volt lerobbanva, sőt, nem is magam festettem, nem is olyan sűrűn és nem is úgy,mint te - mégis ez lett a vége. azóta szép, selymes, fényes, egészséges és ... barna

2012. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, most jelenleg nincs keret ezekre a hajbogyókra, mivel egy kúra 3 hónapos lenne, szóval minimum 3-4 dobozzal meg kéne vennem belőlük.. Barnára pedig hirtelen biztos hogy nem fogom festeni maximum fokozatosan sötétebbre, talán az hat valamit mert tényleg azon a szinten vagyok, hogy mindegy milyen színű, de a ruháimtól kezdve a padlómon 2 centis hajréteg van ..-.-"
2012. okt. 5. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is úgy csinálták, h először csak barna melírt tettek a szökébe. rögtönnem is nagyon lehetsz barna, mert a festett szőke haj "ledobja". max egy nagyon sötét árnyalat fogná meg, de az tényleg elég ronda és nagy váltás. nekem fokozatosan melírozgatták barnával, míg végül egyszínű világosbarnára festették semi-permanenttel, mert az kevésbé roncsolja. már megszerettem és mások szerint nagyon jól áll, de ha a ketembe kerül egy régi kép, amin szőke vagyok, mindig megállapítom, h nem volt rossz szőkének lenni. de már derékig érő hajam van. nem hidrogénezném többé
2012. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!