Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Házi gyógymód huvelyfertozesre?

Házi gyógymód huvelyfertozesre?

Figyelt kérdés
Osszeszedtem valami huvelyfertozest. Fogalmam sincs honnan, mert sehol nem jártam. Lényeg a lényeg, külföldön vagyok es adminisztrációs probléma miatt meg nincs biztosítások, így orvos kizárva. Házi gyógymód? Viszketes, égető érzés, pici, darabos folyas
2012. okt. 5. 06:03
 1/6 anonim válasza:
Ezt inkább ne házilag kezeld!! Nekem is volt ilyen többféle is, a gombát teljesen máshogy kell kezelni, mint a másféle fertőzéseket. Vesznek mintát a váladékból, és kitenyésztik a kórokozót a nőgyógyásznál. Igy pontosan olyan gyógyszert írnak majd fel, amire szükséged van. Ha tényleg csak egy kis fertőzés, akkor Klion vagy Klion D hüvelykúpot kapusz.
2012. okt. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok orvoshoz menni, mert nincs meg biztosításom.
2012. okt. 5. 06:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Irrigálj 1-2 napig ecetes vízzel, 1 liter langyos vízbe tegyél 1 evőkanál ecetet, talán segít addig is míg el tudsz menni orvoshoz.
2012. okt. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gomba lesz. Patikában van recept nélkül kapható gyógyszer rá. 3 napos. Egy próbát megér, ártani nem fog, de ha nem gyógyulsz meg tőle, akkor orvos nélkül nem gyógyulsz meg!

Nagyon nagyon felelőtlennek tartalak, hogy biztosítás nélkül vagy külföldön. Ha bármi baleset ér, akkor milliós nagyságrendű számlákra számíthatsz. Én is sokat vagyok külföldön, de ki nem mernék menni biztosítás nélkül!

2012. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik, koszonom a tanacsodat.

OFF Nem vagyok felelotlen, mint irtam, adminisztracios hiba tortent. Juniusban erkeztem, ket nappal kesobb mar mentem is regisztralni -mivel letelepedni szandekoztam- am a papirok meg mindig nem erkeztek meg. Itteni azonosito nelkul pedig nem lehet biztositast kotni.

2012. okt. 5. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Sokan csak ítélkezni jönnek ide, nem segíteni.

Ne törődj velük!

Nem tudom milyen országban vagy. Ha tuti gomba akkor próbálj meg Pevaryl kúpot venni. Lehet hogy ott máshogy hívják. De kérhetsz segítséget a patikában is ha a nyelvtudásod lehetővé teszi.

Jobbulást!

2012. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!