Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erös menstruácios...

Nagyon erös menstruácios görcseim vannak pl ma annyira h majdnem elájultam az utcán és remegtem szörnyű volt sima nospa és aparanax nem nagyon segitett tudom h nögyogyászhoz kéne mennem de addig vki vmit tudna tanácsolni? :S

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a melegítés szokott segíteni. Melegíts sót egy tálba aztán öntsd bele celofánba tekergesd be meg még rá konyharuha és tedd le az ágyra és úgy feküdj rá, hogy a hasad alatt legyen vagy ha háton fekszel akkor a hasadra és takarózz be. Nekem ettől elszokott múlni.
2012. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nospa+Algoflex egyszerre (max 3,4 szer egy nap).

Nem árt ha elmész dokihoz, de nyugodj meg valószínűleg semmi bajod, majd kinövöd úgy 10-15 év múlva.

2012. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Apranaxot a menzesz ELŐTT 2 nappal már el kell kezdeni szedni ahhoz, hogy használjon.
2012. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
azért mindenképp nézesd meg mert lehet szervi oka is, az ennyire erős görcs sokszor nem normális hanem kiderül hogy van oka.
2012. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idős vagy? voltál már nőgyógyásznál?
2012. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
pihenés, melegítsd a hasad bármivel nekem ez vált be. Én is volt hogy remegtem végül kiderült a nospa okozta többet nem is szedhetem sőt a vérnyomásom is leesett akkor.
2012. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok azota már nem görcsölök köszönöm a válaszokat de eléggé félek h megint elöjön szval amint tudok megyek nögyogyászhoz :S
2012. okt. 6. 16:12
 8/8 anonim válasza:
szia, nem lehet hogy fel vagy fázva? velem ugyan ez történt és az egyik ismerősöm adott egy alieve ( nem biztos hogy így kell írni,szóval bocsi) kapszulát,és utána elmúlt.
2012. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!