Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagyobb darab alvadt vér...

A nagyobb darab alvadt vér normális mensikor, vagy az már valami gondot takar?

Figyelt kérdés
5.hónapja hagytam abba a gyógyszert és eddig mindig 5 napos volt a mensim.Most viszont már 7. napnál tartok,de már csak barna folyásom van.Első és második napon szokott erősebb lenni a vérzésem,de most ez sem így történt.Első nap gyenge volt,második nap erősebb,harmadik,negyedik nap közepes vérzés,ötödik napon csak kevés vér és most barna folyás 2 napja.1-2.napon nagy alvadt vér darabok voltak a vérzésemben,kb 1*3 cm-esek.Ez gondot jelenthet?Még alvadt vér nem volt a vérzésemben,amióta nem szedem a gyógyszert.Köszönöm a válaszokat előre is!(a ciklusom eddig 28 napos volt,de most 32.napra jött meg)
2009. aug. 5. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A ciklusban bármikor lehet egy kis hormonális zavar,gyógyszer mellett v. anélkül is.Az alvadt vér darabok nem kórosak,e miatt ne aggódj!A következő ciklusod biztosan normális lesz.Ha mégis aggódsz,akkor kérdezd a dokid,ő majd megnyugtat.
2009. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni,mivel tampont használok.Ilyenkor a hüvelyben ˝pihen˝ kicsit a vér,míg nem cserélek,és megalvadhat.Ez normális.Éjszaka pedig mikor fekszel,nem tud folyamatosan kifolyni,ott is megáll kicsit,és ilyenkor is megalvadhat a vér a hüvelyben.


23/L

2009. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én bár még szedem a fogigátlót, de már 2 ciklus óta nekem is ilyen, csak kocsonyás, alvadt barna vérdarabok jönnek, "normális" vér helyett. én, ha véget ér ez a mensesem, megyek a nődokihoz, mert valami tuti nincsen rendben. foggátló abbahagyása után felléphet vérzészavar, mert a foggátló kikapcsolja a normál ciklust és idő kell, mire helyreáll. de attól az még nem biztos hogy normális. menj te is orvoshoz, legfeljebb megnyugtat, hogy nincs semmi. a nőgyógyászati problémáinkat sem szabad elhanyagolni.

23 L

2009. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Petefészek ciszta is lehet. Orvoshoz kell menni!
2009. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Biztos,ami biztos alapon,felkeresem én is a dokimat.
2009. aug. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!