Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor leszek terhes, ha...

Mikor leszek terhes, ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Egy éve szedek fogamzásgátlót és a legutolsó levélből az utolsó három szemet nem vettem be. ( Nem elfelejtettem, hanem direkt, beindult a baba project. ) Elvonásos vérzés jelentkezett is, pecsételő vérzés formájába. A második ilyen napon voltam együtt a párommal. Mennyi az esély rá, hogy teherbe estem? Vagy még kell egy kis idő, hogy összejöjjön a baba?
2012. okt. 6. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki a jó fene tudná? Főleg, hogy teljesen bekavartál hormonjaidnak, hogy nem szedted végig a levelet...
2012. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod, gyereket azért kell biológiai szempontból is tervezni, hogy a fogamzásgátló szedése miatti hormonok lehetőleg teljesen kiürüljenek, mert nem épp szerencsés dolog úgy bevállalni egy gyereket. 3 hónapot várjatok az abbahagyástól számolva.
2012. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem leszel terhes. A szervezeted nem tudja, hogy 21, 23 vagy 17 tablettát vettél-e be.

Innentől fogva akkor fogsz teherbe esni, ha lesz peteérésed.

Amúgy 3 hónapot szoktak javasolni óvszerrel, hogy még véletlenül se legyen baja a babának...

2012. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!