Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet nagyon erős...

Mitől lehet nagyon erős vérzésem? Előbb jött meg mint kellett volna.15/L

Figyelt kérdés
Éreztem ahogy az a nagyon sok vér hirtelen jön belőlem. Másodszor van ilyen, egyszer tavaly suliba órán volt, akkor átaztam :( Ráz a hideg, de nem tudom miért van, máskor normális mennyiségű a menstruációm.
2012. okt. 6. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sokkal erősebb a vérzésed mint máskor, akkor jobb lenne orvost megkérdezni. Nem biztos, hogy baj van,-és remélem soha nem is lesz semmi bajod az életben,-de megnyugtatóbb, ha orvos mondja. Minden elképzelhető jót kívánok egész életedre!!! :)
2012. okt. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Este is átáztam annyira erős, elegem van. Máskor meg semmi vér nincs. És még anyám is megharagudott rám, mert nem megkért, hogy menjek neki segíteni, de véres pizsigatyában nem akartam, ott állt a szobában erre azt mondtam neki hogy nincs kedvem, ezen berágott rám, pedig csak nem akartam, hogy véres ruhában kelljen felállnom, mert még akkor kelltem csak fel.
2012. okt. 7. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az első válaszoló vagyok. Nagyon sajnálom, hogy Anyukád nem ért meg Téged! :( A biztonság kedvéért jó lenne, ha orvoshoz mennél, nehogy komolyabb baj legyen! Bár biztos nincs semmi komoly bajod, de ezt csak orvos tudná biztosan megmondani. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!!! :)
2012. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyenge vagyok és fáradt, meg ráz a hideg. Csakúgy ömlik belőlem a vér, már este óta. Elegem van már és kész, hogy hányszor kerültem kellemetlen helyzetbe emiatt, mit éltem át akkor a suliban is, pedig előtte nem véreztem semmit, akkor meg szerintem fél liter kijött belőlem. Nem tudom mennyire normális ez az átázás.
2012. okt. 7. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az első 2 válasz írója vagyok. Jobb lenne ha ügyeletre mennél, de legkésőbb holnap mindenképpen menj orvoshoz! Remélem semmi baj nem lesz! :) Vigyázz Magadra! :)
2012. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire erős, és nem múli, csökken holnapra, akkor orvos.

Miért nem beszéled meg anyuddal?

2012. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már nem annyira erős, de görcsöl a hasam. Nem tudom mennyire normális, hogy átázom éjszaka, meg mindig véres lesz a bugyim. Meg sosincs elég betét itthon, iszonyú kínosnak érzem venni, de muszáj. 3 éve jött meg először, és fél évig kimaradt azóta folyamatosan van, de lehet még nem állt be. Anyuval ez a téma szinte tabunak számít, biztos nem szólok neki. Ugyis állandóan lehord mindenért, néha azt érzem nem is szeret.
2012. okt. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!