Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok!?

Terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
Három hete volt menstruációm, tehát még majdnem egy hét van ahhoz, hogy megjöjjön. De ezek lehetnek a terhesség jelei: hasmenés, fejfájás, hőingás, hasfájás, fáradékonyság...? De a vicc az, hogy én még nem is voltam férfival... Oké, mondhatjátok, hogy hülye vagyok. De tisztában vagyok a dolgokkal, fel vagyok világosítva. De már erre is gondoltam, hogy amikor az egyik haverom törölközőjét használtam, esetleg volt rajta sperma... Erre mennyi az esély? Nyugtassatok meg lécci! Ez akkor most menstruáció lesz, vagy terhesség?!
2012. okt. 7. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eselyed hogy terhes legyel,0.A sperma ha törölközön is volt,az mar nem termekenyit.
2012. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Elég pihent az agyad :) Nem vagy terhes.
2012. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is vagy te felvilágosítva meg tisztában a dolgokkal, ha ilyen kérdés megfogalmazódott. Úristen! Hány éves vagy? Szerintem kérd meg anyukádat újra magyarázza el a dolgokat! NEM VAGY TERHES.
2012. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Te teljesen hülye vagy. Akkor se gondolj terhességre, ha nem jött meg, mert az lehet szimplán a lelkiállapottól, pl nagyon ideges vagy. Ha nem voltál férfivel akkor LEHETETLEN, hogy terhes legyél. Oké, jó még ott van a mesterségesen megtermékenyítés, de hát az pff... és ha egy kicsit megtörülközöl délen egy spermás törcsivel akkor sem lehetsz terhes, mert ahhoz a spermának benned kell lennie. Az a kis cucc, nem ér el a méhedig így...


Vagy esetleg te vagy a következő szűz mária.

2012. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!