Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen menstruációs problémára...

Milyen menstruációs problémára utal ez?

Figyelt kérdés

Tegnap délután megjött a menstruációm,tegnapi nap még enyhén darabos volt ám most felkeltem és 3-4cm-es darab jött le belőlem,múlt hónapban is ez volt a problémám már,hogy darabos a menstruációm,és elég sok közbe nem ilyen szokott lenni...

Délután megyek dokihoz,addig valaki tudna segíteni mi lehet ez?


2012. okt. 8. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
utalhat petefészek gyulladásra, de ne ess kétségbe majd az orvos megmondja mitől lehet.
2012. okt. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz hiába mész, menstruáció alatt nem fog megvizsgálni.
2012. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok,akkor menjek el menstruácio után?

Addig tudtok valami szert ajánlani,ami csillapitja? Iskolában nem tudom fél óránként cserélni,csak sajnos 2-3 óránként és nem szeretnék átázni.

2012. okt. 8. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, csak akkor tudsz elmenni vizsgálatra, ha már elmúlt a menzeszed. Iskolába vigyél magaddal vastag betétet (a te korodban már tampon is lehet), és amint cserélni tudsz, tegyél fel egy tampont, plusz betétet is rakj be!

Második voltam

2012. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi bajod, de majd az orvos megmondja.
2012. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!