Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek alapján lehetek terhes?...

Ezek alapján lehetek terhes? Mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Néhány hete voltunk együtt a barátommal,persze nem védekeztünk(csupán megszakítás). Teljesen tudom, hogy ez egyáltalán nem biztonságos, most nem is a kétségbeesés miatt írok,csak érdeklődés képp, hogy mire gondoltok, lehetek-e terhes ezek alapján:

Most 5 nappal ezelőtt megjött,úgy tűnt minden rendben volt, görcsöltem, elég erős is volt, aztán másnapra enyhült az intenzitás (pedig eddig mindig erős vérzésem volt,kb. 5-6 napig tartott)és a 3.napra szinte már semmi nem jött. A 4. napon teljesen 'elmúlt',de mára jelentkezett a végén szokásos barna folyás. És ennyi. Semmi mást nem tapasztaltam, csupán annyit, hogy a menstruáció első 2 napjában hányingerem volt egész nap. De az is elmúlt. Valamilyen tapasztalat? Persze veszek egy tesztet is a héten,és nőgyógyászhoz is megyek kb. 2 héten belül, csupán csak kíváncsi vagyok. Előre is köszönöm, és kérem, csak értelmes válaszokat írjatok!



2012. okt. 9. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevés esélyt látok a terhességre, főleg így, hogy erősen véreztél.
2012. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,bar ma is volt meg hanyingerem,es vagy 3 hete faj a fejem (de az az egyuttlet elott elkezdodott),ugyhogy lehet hogy a stressz es a faradtsag all a hattereben az egesznek.
2012. okt. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!