Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok, ez már terhes...

Mit gondoltok, ez már terhes pocak? Van kedvetek tippelni is?

Figyelt kérdés

Amikor kicsit husisabb voltam,reggelre mindig lement az esti nagy pocim,de most nem!

Majd a végén leírom hány hetes vagyok.

Ha van kedved,azért tippelj!

Azt már most elárulom hogy 0,5kg-ot híztam!

[URL] [link]


2011. nov. 1. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10 hetes? :)
2011. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18-ra tippelek. Egyébként kezdetben még a puffadás adja a pocakot.
2011. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

14-15 hetesre tippelek, én is valahogy így nézek ki most :)

14+4 hetes

2011. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek már kisbabás pocakom van?

Egyébként nagyon jókat tippeltek..ügyik vagytok csajok!

Még várok pár szavazatra és "kihirdetem a nyertest"!! :-)

2011. nov. 1. 10:03
 5/14 anonim ***** válasza:

17 hét talán:)


Gratulálok!

2011. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

10+2hetes a pocaklakó! :)

Igen,van benne egy kis igazság hogy puffad a has,amit észre is veszek,ez a kép este készült,de mikor most nézem a pocim nem sok külömbbséget veszek észre a tegnapi és a mai között!

Nagynak számít?

Egyébként első baba,a hasam a terhesség elött lapos volt,egy pici úszógumival,amit ha behúztam akkor totál lapos volt! :)

Köszi a tippeket! :)

2011. nov. 1. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező látszik,hogy babás pocakod van.
2011. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó,örülök hogy nem csak én képzelődöm,és tényleg ott a poci! :)

A Nővéremnek nem merném megmutatni,mert ő tutira lehurrogna hogy csak dagadt a hasam,mert hogy neki még 5hónaposan sem látszódott annyira ezért nekem sem látszódhat előbb!

A sógornőjét is halála szídtta mikor 12hetesen már azért látszódott neki is,de ő erre is azt mondta hogy eddig is volt hasa,csak behúzta!

Nem egyszerű a csaj! :-)

Egyébként 160cm vagyok és 50kiló.

2011. nov. 1. 13:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen szépen látszik a pocakod :)

Én is vékonyka voltam 165 cm és 52 kg -val kezdtem,és igazán a 21 héttől vált láthatóvá,addig csak mindig ugy néztem ki mint aki jól beevett :)

Kb akkora pocim vagy még kisebb volt mint ami a képen van neked,ez mind mind alkatfüggő,én sokáig sportoltam és a hasizom miatt nehezebben jött ki a pocak :) De most már nagyon szépen mutatja magát :)

30 hetes kismami

2011. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon csinos vagy. ez már szerintem is kismama has, olyan 14-15 hetesre tippelnék :)

Úgy irigyellek ! nekem két kisfiam van és nem akarunk többet de annyira hiányzik, úgy szerettem kismama lenni !

2011. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!