Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok esélyes hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok esélyes hogy terhes legyek így?

Figyelt kérdés
Sziasztok,JANGEE 3 mg/0,02 mg filmtablettát szedek már most a második hónapja és a menstruációm mikor elfogy a tablettám a 4. napon jön meg és már pár hete nem védekezünk belém történik az élvezés.. Mit gondoltok???
2012. márc. 19. 18:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
rákérdeztem a dokimnál és TUTI HOGY TERHES VAGY :|
2012. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hát azt írja hogy 7 nap után már védettséget ad..
2012. márc. 19. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Szopacs ez baba tuti :|
2012. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Az első hónapban még nem ad védettséget egy gyógyszer sem!Csak a másodiktól érdemes védekezés nélkül együtt lenni.

De a kérdést most nem értem,az a baj,hogy a 4. napra jött meg?Vagy nem jött meg?Mert ha az első akkor az nem baj,a lényeg az,hogy az utolsó gyógyszer bevétele utáni 1 hétben jöjjön meg.

2012. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődtem, mert holnap kell megjönnie és elkezdtem félni most hogy mi lesz ha nem fog megjönni és biztosra akartam menni. Már a második hónapot szedtem mikor lefeküdtem a párommal. De akkor majd holnap kiderül. Ez az első két komment eléggé megrémisztett.
2012. márc. 19. 18:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre, hogy csak szórakozik?

Pont ezért nem itt kellene feltenni a hasonló kérdéseket.

Az emberek nagy része vagy nem tud értelmesen válaszolni, mert nem ért hozzá, vagy felb.ssza a napi 50 ilyen kérdés és direkt szívat (mint pl. most).

Bármilyen hihetetlen számodra, a fogamzásgátló tabletta pontosan arra való, hogy megakadályozza a terhességet.

Teherbe lehet esni mellette, de baromi kicsi rá az esély, ha az ember normálisan szedi.

2012. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Holnap írj h mi van!
2012. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,írni fogok feltétlen!!!!!!
2012. márc. 19. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
2 hét után már védett voltál, szóval tuti nem vagy terhes.
2012. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de már 2 hónapja gyógyszert szedsz, akkor hogy történt az aktus védekezés nélkül??? Nem védekezésből szeded a gyógyszert??????


Amúgy nem vagy terhes. Én mikor elkezdtem a tabit, 7 napot vártunk, és semmi bajom nem lett. Ha rá van írva, hogy 7 nap múlva véd akkor mi a gond???

2012. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!