Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha Debreceni vagyok, de...

Ha Debreceni vagyok, de Budapesten tanulok, hova tudnék elmenni Budapesten nőgyógyászhoz ingyen?

Figyelt kérdés
Egy magánrendelést sajnos nem tudok kifizetni, viszont nagyon szeretnék itt Budapesten járni orvoshoz, mivel a hétköznapokat az iskola miatt itt töltöm. Hova tudnék elmenni orvoshoz? Egyáltalán lehetséges ez? Vagy csak a saját debreceni körzetemhez mehetnék?

2012. okt. 10. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik SzTK nőgyógyászatra, kötelesek fogadni. Be kell jelentkezni a legtöbb helyre.
2012. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha súlyos problémád van, akkor elvileg azonnal ellátnak bármelyik szakrendelésen (sztk-ban). Ne tágíts, mondd meg nekik, hogy beteg vagy, nem "hajthatnak el".
2012. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy kis városba lakok, Debrecenben tanulok az egyetemen, így jogosult vagyok a Kenézyre és a Klinikára is. (Klinikára szoktam járni)
2012. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!