Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utolsó napján,...

Menstruáció utolsó napján, amikor már szinte nem is vérzek, csak barnás folyásom van eltudok menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Holnapra kaptam időpontot a nőgyógyásznál, de mivel késett a menzeszem, ezért holnap lesz az utolsó napom, amikor már nem vérzek, de még barnás folyásom van. Szerintetek meg fog tudni vizsgálni az orvosom? Rákszűrést tud majd végezni? próbáltam volna másik időpontot kérni, de azt csak egy hónap múlva tudtak volna adni nekem pedig sürgős lenne a dolog...
2012. okt. 11. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a rákszűrést nem tudják ilyen esetben megcsinálni.
2012. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg megvan a menzeszed a vizsgálat sem tanácsos, mert nagyobb a fertőzésveszély (mármint rád nézve).

Sürgős esetben természetesen vérzés alatt is vizsgál a nőgyógyász.

A cytológia akkor hozza a legbiztosabb eredményt, ha a ciklus félideje tájékán van levéve. Ilyenkor nem célszerű a mintavétel.

2012. okt. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!