Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem szőrösödök még? 11/L

Miért nem szőrösödök még? 11/L

Figyelt kérdés
Szinte sehol, se a karomon, se a hónaljamon nem látszik egy pihe se. Sőt, a puncimnál se látszik semmi... 11 évesen nem kellene már elkezdeni történni valaminek? Mert mindenki azt hiszi hogy gyantáztatom a kezem meg ilyenek és néha már én szégyenlem magam :( Ugye ez nem egészségügyi probléma?
2012. okt. 11. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, meg genetikától is függ, hogy mit örököltél. Én, amikor kb. ennyi idős lehettem vagy picivel több, örültem volna, hogy nem szőrösödök. Csak nekem az egyik nagy gond, hogy, amikor 7.-es voltam nem szőrteleníthettem.
2012. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a karodon ne is akarj szőrösödni.... A többi majd jön nyugi.
2012. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Lehet 13-14 évesen fogsz majd "nagy lány" lenni. Mindenkinél másképp alakul. Ne siettesd az időt! A cicid fog először megindulni nőni, és utána jön a többi.
2012. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj, istenem, tudod, hogy örültem volna tizenegy évesen, ha nem lettem volna szőrös? :) Szerencsés alkat vagy, addig örülj, amíg nem kell ezzel szenvedned. Gyerekek vagytok még, elszomorít, hogy már a gyantázás a téma köztetek :(
2012. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis gond ez, van akinek csak 14-15 áves korában kezd.
2012. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 06:35-ös vagyok. A karodnak nem is kell szőrösnek lenni, viszont ha a puncid 13-14 éves korodig sem kezd szőrösödni, akkor el kéne menned endokrinológiára.
2012. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen cserélnék veled! Azonos a korunk,de nekem már mindenhol szőrös.
2012. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!