Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok fél éve fehér...

12 éves vagyok fél éve fehér folyásom van a mellem már nő, de még nem szőrősödök, meg fog jönni?

Figyelt kérdés
azt szeretném még kérdezni hogy már fél éve megjött a fehér folyás és tegnap és ma is annyira rosszul érzem magam fáj a hasam, feszül és néha annyira begörcsöl hogy meg se tudok mozdulni. A fejem is fáj a mama azt mondja hogy lehet megjön mert pont benne vagyok a korban, de én azt mondtam neki szerinte,m csak napszúrás (de sztem az nem tart 2 napig) szerintetek megjön de ez lehetséges minden könyv azt írja 2 év folyás ás fejlődés MI LEHET EZ???
2011. aug. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 2 évvel jön a mellek növekedése után, de lehet, nekem is szörnyen fájt az első azelőtti napon.
2011. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid időn belül meg fog jönni az első vérzésed. Ne stresszeld magad emiatt. Várj türelemmel.
2011. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de az lehet hogy nem szörös még se fent se lent dee még is megjö?
2011. aug. 23. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
nekemsemvolt :D
2011. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aki azt írta hogy nekem se volt neki írtam egy e-mail mejd olvasd el lécci
2011. aug. 23. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár ritka, de itt olvastam már olyat, hogy egy lánynak úgy jött meg a menstruációja, hogy se a hónalja, se a puncija nem volt szőrös. Ne aggódj, még bőven fejlődhetsz. Van még időd.
2011. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!