Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hülye pasizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hülye pasizós módszer?

Figyelt kérdés
Szóval, arra gondoltam, hogy a suliban, amikor megyek a folyosón, és lehetőleg csak pár ember lézeng arrafele, amikor jön szembe a kiszemelt fiú, pár lépéssel, hogy elhagytam, egy óriásit zakózok úgy, hogy mindent eldobjak és minden szerteszét szórodjon. :D És akkor remélhetőleg ez a fiú segíteni fog összszedni a cuccaimat. Szerintetek beválna ez a trükk, hogy valahogy megismerkedjünk? Tudom, elég hülyeség, de én mindenre képes vagyok a cél érdekében. :)
2012. szept. 9. 01:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó:)
2012. szept. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
én hangosan kiröhögnélek és otthagynálak a p*csába :D
2012. szept. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha segítőkész, kedves fiú akkor nagy esély van rá, hogy beválna. Bár inkább akkor zakózz egyet, amikor még a szeme előtt vagy. :)
2012. szept. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát ez olyan filmbe illő lenne :P
2012. szept. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
bőven elég elejtened valamit,pl tolltartót.
2012. szept. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor röhögnék, ha lefejelnétek egymást, miközben felszeditek a tanszereket. :D Amúgy szerintem van olyan módszer is, amivel nem szívatod magad. Pl. ha ha odamész hozzá beszélgetni. :) Vagy rá írsz facebookon.
2012. szept. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe, hogy túl sok filmet nézhetsz.

Inkább szólitsd le, avval nagyobb is az esélyed és egyáltalán egyszerűbb is.

2012. szept. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mindtroll válasza:

Szerintem egyiksem 100%-os.

Ha zakozol elotte akkor lehet hogy tovabbmegy.

Ha elejted valamidet lehet ugyszint tovabb megy.

2012 van.Legy meresz es szolitsd le.Ez biztosabb.

2012. szept. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szerintem vágj földhöz egy tányért. akkor még megadod neki a másik jelet hogy nem csak dugni szeretnél vele, hanem házasodni is akarsz.


amúgy én csak hátrafordulnák, majd ugyanolyan ritmusban előre és haladnék tovább.


ha lehet csak egy valamit dobj el, és lehetőleg előtte pár lépéssel.


mondjuk nekem akkorák a lépéseim mint 2 másik emberé :D

2012. szept. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos módszer, én segítenék :D. 19/F
2012. szept. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!