Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melleimen csúnyán átlátszana...

A melleimen csúnyán átlátszanak az erek, ilyen kék színű. Mit csináljak vele? Van valami tipp?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy terhes? nekem akkor latszodtak nagyon az erek.

Ha nem akkor biztos feher a borod. Napozz egy kicsit, akkor talan nem latszanak annyira.

2009. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes, mindig is ilyenek voltak...:(

Fehér bőrű vagyok ez tény, de napozással se múlik el, sose tudtam még annyit napozni, hogy elég barna legyen.

2009. aug. 6. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van, hófehér a bőröm, kék a szemem, sőtt a hajam is szőke! Nagyon rossz mert az ereim nekem is látszanak, és nagyon ciki (szerintem) így strandra menni. Én néha barnítózom de nem segít!
2009. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor ketten vagyunk:( Még ha kivágottabb felsőt veszek fel, akkor is látszik:S

Nekem szőke a hajam, szeplős is vagyok.

2009. aug. 6. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szexi a hófehér bör, és az erek is!


Az olaszok nagyon irigyelnének!!


Ki ne menj a napra!!!


24/F

2009. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hűha köszi!:)Erre nem is gondoltam eddig...de lehet igazad van!:P
2009. aug. 7. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat tehetsz, el kell fogadni. Van akinek ennyire látszik valamelyik ere. Nekem igaz, nem a mellemen, de a kézfejemen látszanak nagyon az erek. Meg nem is vagyok nő. :) De tényleg ebbe törődj bele, egyébként tényleg lehet vonzó is. Nem rég is volt egy lány aki bejött eléggé látszottak neki is az erei a mellén, de valahogy nem zavart. Az ilyen apróságon nem kell kiakadni. :)
2009. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző voltam.


21/F

2009. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan szám, hogy a "a didi kőkemény,a didi hófehér, a didi bomba jó" stb :D szóval ez a férfiak imádata:D:D


amúgy nekem is ilyen a mellem, eres, ráadásul striás is mert gyorsan megnőtt , szol nem vagy egyedül. Ne törődj vele, úgysem tehetsz ellene.

2009. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kicsit jobb kedvem lett!:)
2009. aug. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!