Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisnak tekinthető az,...

Normálisnak tekinthető az, hogy a nőgyógyász mindenféle hormonvizsgálat nélkül felír Clostilbegytet?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy nekem júniusban jött meg utoljára,emiatt orvoshoz fordultam(szeptember elején),ultrahangos vizsgálat után azt állapította meg,hogy leállt a petefészek működésem.Emiatt Ő Clostit írt fel,amitől túlstimulált a petefészkem,kórházba kerültem,hatalmas ciszták nőttek bennem.Puffadt a hasam,feszült,fájdalmaim voltak.3hétig se meló se semmi,csak a fekvés és a depresszió.Se baba,csak a szenvedés.:( (már jól vagyok,de megviselt)

2012. okt. 12. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem azzal volt a probléma, hogy előtte nem végzett hormonvizsgálatot, hanem hogy túl nagy adagot írt fel (gondolom). Keress másik dokit.
2012. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szokásos minimális adagot írta,2-szer 1 /nap.5napig kellett volna szednem,én 4 napig szedtem.Első nap erős mellfájdalom,3.napon már kettős látás,szédülés,hőhullám.Erre felhívtam a dokit aki azt mondta hagyjam abba,de nem a gyógyszertől van!Pfffffff
2012. okt. 12. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék ebben az orvosban, az biztos.
2012. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!