Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hónapja próbálkozunk - de...

Pár hónapja próbálkozunk - de nem jön össze. A nőgyógyász ultrahang vizsgálton mindent rendben talált és fél évet mondott, hogy akkor keressem fel újra- ha továbbra sem jön össze. Korábban nem lehet vizsgálatokat végezni?

Figyelt kérdés
Szeretném már most kivizsgáltatni magam (vérvétel-hormonok és még ami szükséges - amit nem tudok, hogy milyen vizsgálatok stb.)mivel elmúltam 36 éves és nem szeretnék hónapok után éveket várni. Magánorvosnál voltam. Tudtok esetleg valakit aki nem küld el, hogy várjak még fél évet? Budapesten kellene. Előre is köszönöm!!!!

2012. szept. 28. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 36 évesen ne töltsd feleslegesen az időt a nőgyógyásznál. Keressetek fel egy meddőségi centrumot. Ők teljesen másképp kezdenek el vizsgálni, sokkal célratörőbbek. Egy szimpla nőgyógyász elkísérletezget rajtad évekig.

(saját tapasztalat)


Sok sikert!

2012. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg javasolni, hová érdemes? Köszönöm!
2012. szept. 28. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:

A Budai Meddőségi Centrum nagyon korrekt. [link]


és ami jó benne, hogy van kórházi háttere is. Hátránya, hogy nagyon sokan vannak... A többit nem ismerem.

2012. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon meg vagyok elégedve a MensMentis Egészségcentrummal. Minden vizsgálatot szívesen elvégeznek, velem kezdtük, de a párom vérvételét is ott csináltattuk meg, és férfias kivizsgálásokra tovább tudnak irányítani. Csak ajánlani tudom: www.mensmentis.hu
2012. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg is néztem. Nem fognak elküldeni, hogy 3 hónapos próbálkozás után náluk kezdek? Nagyon fura, hogy alap hormonvizsgálatra sem küldött a a nőgyógyász- pedig 36 éves elmúltam, ez lenne az első bébink, és nem igatán az a célom, hogy 40 évesen szüljek. Magádoki, még fizetek -nék is érte.
2012. szept. 28. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
* utolsó vagyok: ráadásul , mi még csak jövőre kezdünk el próbálkozni, csak előre akartuk tudni, hogy minden rendben van-e. Ezért ne félj attól, hogy elküldenek, mert nem próbálkoztok elég régóta. Nagyon kedvesek, és alkalmazkodnak az igényekhez.
2012. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. szept. 28. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk egy párra, hogy meddő, ha 1 év rendszeres házasélet mellett, védekezés nélkül nem jön össze a gyerek.

Nem fognak téged TB alapon kivizsgálni úgy hogy pár hónapja próbálkoztok, mert nincsen értelme.

Ha korábban akarsz kivizsgálást, akkor fordulj magánorvoshoz.

Egyébként is...ez egy hosszú procedúra, ami lépésekből áll. Nem lehet csak úgy mindent megnézni, aztán majd ha rámondják, hogy minden ok, akkor gyereket csinálni.

2012. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is a mens mentist ajánlom, nagyon profik, és nem küldenek el. És szerintem egyszerre is lehet náluk kérni a vizsgálatokat, itt azért tisztában vannak azzal, hogy akár többféle probléma is előfordulhat. Ha azt mondod, hogy szeretnéd megnézetni a hormonjaidat, a párodat, nem fogják azt mondani, hogy csak egymás után lehet.

:-)

2012. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!