Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász vagy bőrgyógyász?

Nőgyógyász vagy bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
van egy anyajegyem pont ott lent de kb. fél centire a lyukamtól. és most vettem észre és nemtudom hogy baj hogy az ott van? látom hogy kicsit piros a teteje az baj? és bőrgyógyászhoz mennyek vele vagy nőgyógyászhoz? 14/L
2012. okt. 10. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mind a kettőhöz mehetsz, mivel a a bőrgyógyász általában Bőr és-nemibeteg gondozó.
2012. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és hogy fogja megvizsgálni? bemegyek kérdezi hogy mi a baj én azonnal le blokkolok. hogy mondjam el neki hogy "ott lent" van a gond és ott majd terpesztenem kell?
2012. okt. 10. 20:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy meg kell mutatnod, igen. Nem fog kinevetni vagy hasonlók, ő csak szakmai szemmel nézi.
2012. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és hogy csináljam mert úgy halottam hogy az anyajegyből nem lehet a szőrt kitépni viszont ha már megnézi akkor nem akarom hogy dzsungelt lásson. azt az egy kis részt haggyam ki ?
2012. okt. 10. 20:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Az anyajegyeket tényleg nem szabad piszkálni, de a te tested, nem fogjuk megmondani, hogy mit csinálj vele. :)
2012. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Mehetsz gyereknőgyógyászatra is! A dzsungellel ne törődj az nem számít. Nem kell félned, mert nem vizsgálnak meg, csak megnézi a doki. Menjen el veled anyukád is és akkor nem fogsz félni.
2012. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de mondjátok meg mert én most teljesen leblokkoltam. kb. anyámnak se merem elmondani hogy vigyen el bőrgyógyászhoz mert akkor kérdezősködni fog hogy hol van és csak nem mondhatom meg neki hogy " a p.csámon :S "
2012. okt. 10. 20:30
 8/17 A kérdező kommentje:
akkor most nőgyógyász?
2012. okt. 10. 20:31
 9/17 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, és nem hiszem, hogy anyukád előtt titkolnod kellene. Ha valakinek, hát neki igazán elmondhatnád.
2012. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
el akarom neki mondani csak nemtudom hogy. álljak elé és csak bökjem ki hogy van egy anyajegyem vigyen el nőgyógyászhoz?
2012. okt. 10. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!