Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy mellrákom van?

Lehetséges, hogy mellrákom van?

Figyelt kérdés
14,5 éves lány vagyok.A jobb oldali mellemnek a sötétebb barna körvonalú részben egy kisebb gömb tapintható,ami még soha nem volt és nincsen ilyen a másik mellemben.Nővéremet megkérdeztem,de neki sincs ilyen panasza,nem is volt és nem tudott mit mondani rá.El kéne mennem vele orvoshoz? Vagy egyáltalán rák lenne? Kérlek válaszoljatok,mert nagyon meg vagyok ilyedve :(köszönöm!

2012. okt. 13. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Holnapig talán nem lesz baj, de reggel szólj anyukádnak.

2012. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert lehet probléma? :O Szerinted rák lehet?? :/
2012. okt. 13. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem biztos, hogy rák. Sok minden más is lehet.

Szólj anyudnak!

2012. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon minimális a rák esélye, de csak mutasd meg orvosnak!
2012. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Látatlanba nem lehet megállapítani, de valószínű, hogy menstruációkor fellépő nyirok-mirigy duzzanat.Nem kell pánikba esni és el kell kezdened az önvizsgálatot, ami arra szolgál, hogy megismerd a saját testedet és a legkisebb változásokat is észrevedd.Olvass utána az interneten!
2012. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jól van majd szólok anyának.De ha nem is rák,akkor mi lehet ez? Nem bírok így aludni :/ Kétségek közt...
2012. okt. 13. 22:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Már akkor lehet,hogy meg is nyugodtam,mert most megvan :/ :) Köszönöm a választ :))
2012. okt. 13. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Az önvizsgálatot tényleg ne halaszd el soha! Nagyon fontos és nem csak a lányoknak!
2012. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha menstruáció után is érzed, akkor mindenképpen jó lenne ha orvoshoz mennél, DE ne gondolj rögtön a legrosszabbra! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. okt. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis mellrák! Ilyen fiatalon az még nem fordul elő.

99% hogy a mensi után egy héttel már nem lesz. Időnként előfordul ilyen.

2012. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!