Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam vagy valami más?!...

Piicur kérdése:

Felfáztam vagy valami más?! (többi lent, nagyon félek, fontos! )

Figyelt kérdés

Nagyon fáj az alhasam, de nem csak, szinte az egész hasam, amikor felülök, vagy hátrahajolok akkor így húzódik. Nem járok gyakrabban pisilni, de ma az is fájt kicsit, és nehezen ment. Hüvelyváladékom is van, és azt nem találtam a felfázás tüneteinél. Sűrűbb, fehér, szagtalan.

Soha nem volt kint a derekam, nem is nagyon voltam kint az elmúlt héten, itthon mamuszban járkálok, uszodában sem jártam. nagyon nagyon félek, hogy mi bajom lehet, léci segítsetek!!! előre is köszi.

(Ja, és szűz vagyok, semmilyen szexuális életem nincs, 15leszek csak.:)) )



2012. okt. 15. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami más lesz, de ezt csak doki tudja kideríteni, és ő tud rá biztos megoldást.
2012. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a háziorvoshoz menj, nem biztos egyáltalán, hogy nőgyógyászati gondod van.
2012. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Az úgynevezett "felfázást" baktériumok okozzák. Nem kell hozzá szexuális életet élni, hogy összeszedj valamit, elég ha nyilvános helyen elmész WC-re vagy otthon nem tiszta kézzel mentél WC-re.
2012. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet felfázás, menj el dokihoz, meg kell nézetni a vizeleted.
2012. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem siman csak peteeresi fajdalom de nezesd meg ha egy par napon belul nem mulik el.
2012. okt. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!