Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom már ezerszer kérdezték,...

Tudom már ezerszer kérdezték, de ha most kapok a dokitól fogamzásgátló tablettát, akkor meddig kell azt szednem, hogy a párommal lefeküdjünk az nélkül, hogy terhes maradnék? Hogy van ez akkor?

Figyelt kérdés
Néztem a guglit, de nem lettem sokkal okosabb. Hallottam ezt is, azt is. Valaki úgy mondta, hogy egy hónapot kell szednem, és utána szabad csak gumi nélkül lefeküdnünk egymással.

2012. okt. 15. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót vagy beszéld meg az orvosoddal. Minden fogamzásgátló más, van amelyik azonnal védettséget ad, van amelyiknél egy hónap kell. Az sem mindegy, hogy a ciklusod melyik napján kezded el szedni.
2012. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mégis mi értelme? Te is írtad, hogy mindenhol mást olvasol. Ha itt megint leírnak néhány verziót, mivel lesz jobb? Mi a garancia hogy itt mondanak igazat?

Ne legyél már ilyen buta.

Kérdezd meg az orvost, vagy nézd meg a betegtájékoztatót.

Esetleg válaszd a leghosszabb időtartamot, biztos ami biztos alapon.

2012. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!