Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs ciklus változása?

Menstruációs ciklus változása?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 12 éves korom óta menstruálok, eddig mindig pontosan 28 esetleg 30 napra jött meg. Nyáron töltöttem a tizennyolcat, azóta minden felborult a ciklusomban.

Van,hogy 27 napra, van hogy 33 napra jön meg, most úgy érzem kimaradhat, 5 napja késik. Nincs semmiféle fertőzésem sem.

Párommal védekezünk de mindig ott bújkál bennem, hogy hátha terhes lettem. 13 évesen kivették a fél pajzsmirigyem ciszta miatt. Lehet, hogy ez most befolyásolni a mensit? Orvos azt mondta, hogy fogamzásgátló tabit nem ajánlja a pajzsmirigyem miatt.

Már kezdek félni, hogy mi bajom lehet, hiába mentem el több orvoshoz is annyit mondott mind, hogy várjak. De mire??

Szoktam forró fürdőt is venni hátha segít reggelre hogy megjöjjön, néha 1-2 dl bor, szextől se jön meg. Mi lehet a bajom?


2012. okt. 16. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy értékeid mikor nézték utoljára?

Mióta élsz nemi életet?

2012. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nyáron voltam vizsgálaton, azt mondták minden oké.

Egy éve.

2012. okt. 16. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

ezek még lehetnek normális tünetek, nekem is volt már olyan hogy késett 5 napot , utána ráizgultam hogy jaj biztos terhes vagyok stb. de végül megjött. szóval nm hiába mondják a dokik hogy még várjál.

ételek stressz befolyásolhatja a menzeszt , ha nem jönne meg kiamaradna és ez többször is előfordul akkor menj orvoshoz. dE szerintem nem lesz ott gond. FOgigátlót meg ne szedj mert baromira felkavarja a hormonháztartást, nagyon sok hátránya van hidd el de ebbe most nem mennék bele.

2012. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom :) Azt is mondák, hogy ne reménykedjek abban, hogy úgy meglenne nekem a baba mint a normális embereknek, ha esetleg mégis teherbe esnék akkor hormonkezelésre kell járnom hogy "a babának is jusson", ezt szó szerint idézem.

Pharmatex-szel védekezünk, de sosem megy el bennem. De most meg árzem, hogy feszül az alhasam :D

2012. okt. 16. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán a stressz miatt van ez. Folyton parázol, hogy terhes vagy-e, és a stressz befolyásolja a ciklust.
2012. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mióta szexelünk mindig parázok, de pont nyártól változna? Igen, stresszelek én eleget. Pl most hogy meg kellett volna jönnie előtte 2 nappal csak hánytam meg remegtem az idegtől cigin meg kávén éltem (apát kórházba vitték, miatta aggódtam nagyon)
2012. okt. 16. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, a cigit el kellene hagynod...
2012. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!