Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjöhetett a 72 órás tablettá...

Megjöhetett a 72 órás tablettától?

Figyelt kérdés
Pénteken vettem be 72 órás tablettát, de mikor ma elmentem wc-re a pisiben kis barnás, halvány pirosos váladék csöpögött. Nagyon remélem , hogy nem fogok mensturálni, mert ez a 2. alkalom hogy be kellett ilyet vennem, elsőnél teljesen felborult a havim, lehetséges hogy ennyi idő után, hogy bevettem a tablettát, megfog megint jönni? 19/L

2012. okt. 17. 12:20
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Kedves kérdező! Még szép, hogy tejesen felborult. Mégis mit vársz, amikor extra adag hormonnal bombáztad magad? A méhnyálkahártya leválást idézheti elő, amely megakadályozza a megtermékenyített petesejt beágyazódását. Ezért vetted be. Nem?
2012. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így van!
2012. okt. 17. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért kérdező, de ennek a tablettának pont az a dolga, hogy menstruációt idézzen elé, különben mi lenne a megtermékenyített petével?

Inkább örülj, ha megjön tőle, aztán máskor vigyázz és nem kell 72 órás tabikat szedned..

2012. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!