Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki adott már a lányának...

MARIANN06 kérdése:

Ki adott már a lányának méhnyakrák elleni oltást?

Figyelt kérdés
Közeleg az idő és nem tudok dönteni.Beadassam vagy ne.Ártok talán vele vagy megvédem-e a szörnyű betegségtől.(Családban anyám testvére és anyósom is méhnyakrákban szenved a hanyagságuk miatt.)Én nem ilyennek fogom nevelni a lányom.A szűrés FONTOS minden évben. Ha itt is beadják magát a vírust? Ki tudja valójában miből áll.Én már utánna olvastam de nektek ANYÁK mi a véleményetek?
2012. okt. 18. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Én a LÁNY vagyok ,de azért válaszolok.

A mi családunkban minden nőnek voltak vele gondjai. Sőt egy női felmenőm ebben is halt bele.


De oltani nem oltottak be soha. Mivel ha időben felismerik akkor tudják kezelni. Szóval évente járok szűrésre. És ezzel megtettem mindent.


Én úgy vele mint az influenza elleni oltással. Nagyobb a füstje mint a lángja.


24/L

2012. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a LÁNY vagyok.


Megkaptam az oltást, bajom nem lett tőle. : )

16/L

2012. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkaptam a védőoltást én is, jobb megelőzni a bajt. Ettől függetlenül odafigyelek magamra, és évente járok rákszűrésre. Ja, és még annyi, hogy nem fekszem le fűvel-fával. :)


22/L

2012. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!