Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nőgyogyasz vegez...

Minden nőgyogyasz vegez mellvizsgalatot?

Figyelt kérdés

Meg sosem volt mellvizsgalatom es csak magamnak probalgattam en ereztem benne valamit.

A nőgyógyaszt egy rakszűres alkalmaval megkertem.

De kicsit kiakadt és azt mondta azt nem neki kell hanem magamnak kene vegezni. Annyira ciki volt, tök ledöbbentem.

Anno meg suliban lattam egy oktatófilmet és abban a nőgyógyasz csinalta. Annyira kinos volt mert utanna megcsinalta de hat en mar menekultem volna kb ugy jott le mintha undorodna.

Amugy a nögyógyászom nő, illetve mar nem ő az orvosom bar nem emiatt.

Akkor ha esetleg valaki csomot erez kihez fordulhat vagy ilyen vizsgalatot mar nem vegeznek?



2012. okt. 18. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak is meg kellene néznie minden rutinvizsgálat alkalmával. Ha meg érzel valamit, akkor meg pláne kötelessége megnézni.
2012. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig minden nőgyógyász mindig megnézte! azt neki kéne jobban tudnia mi rossz csomó és mi nem O_o a nőgyógyászod bolond. És nő is vizsgált már meg
2012. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg végezniük kellene, pláne akkor amikor KÜLÖN megkéred rá. Az én orvosom ( pedig nem magán) vizsgálat végén meg szokta kérdezni, h akarom-e a mellvizsgálatot is.
2012. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig magánrendelésen voltam, először egy nőnél (mert én hülye, szégyenlős voltam), őt külön megkértem rá, és megvizsgálta, de ha nem szólok, eszébe se jutott volna...

Aztán nemrég voltam egy férfi nődokinál, aki készséges volt és alapos, ő azt mondta (kérés nélkül), hogy most megvizsgálja a mellem, de innentől kezdve nekem kell heti egyszer, és ha találok valamit, azonnal menjek.

2012. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem nagyon szokták, legfeljebb 18-28 között, ha nagyon csinos vagy.

És esetleg kötelességből 50 felett.

Persze ez a ffi dokikra vonatkozik.

2012. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem magától még soha nem vizsgálta meg, de egyszer mondtam, hogy érzek vmit, és akkor minden további nélkül.
2012. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan 30 éves koromig szinte minden alkalommal megvizsgálták, azóta inkább csak ha kérem...
2012. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: :) :)
2012. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!