Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek olyan könyveket vagy...

Ismertek olyan könyveket vagy blogot, ahol egy nőgyógyász őszintén vall az életéről?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén legfeljebb a barátjának, esetleg feleségének vallhat, szerintem!
2012. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy sokaknak a doktorijába kerülne, ha őszintén mesélne az életéről. Min megy keresztül, mit gondolhat, mit érezhet egy- egy vizsgálat alatt, és itt most nem kifejezetten csúnya dolgokra gondolok, már ha értitek. Szerintem sokuknak még a feleségüknek is nehéz lehet megnyílni. Szóval nehéz szakma lehet, és őket (a lelkiismeretes dokikat persze) mélységesen tisztelem. Éppen ezért kiváncsi vagyok, mi zajlhat le bennük. De szerintem erre sosem fogok rájönni.
2012. okt. 17. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy elég jó nődoki ismerősöm, aki egyszer azt mondta, hogy addig jó, amig a nők azt hiszik, hogy csak egy munkadarabok a vizsgálat alatt.
2012. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt ilyen őszintén be merte Neked vallani?
2012. okt. 17. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy távoli rokon, biztos nem megyek hozzá.

Ezt ő is tudta, meg azt is hogy én ragaszkodom a női orvoshoz.

2012. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is ragaszkodtam, egészen a múlt hétig. Egyrészt volt összehasonlítási alapom, mert a doktornő 5 perc alatt lerendezett, sosem kérdezett, hamar letudott, majd a végén tartotta a markát.

Éreztem, hogy ez így nincs rendben, elmentem egy férfi nődokihoz, akiről jókat hallottam, és elképesztő a különbség a kettő között. Készséges, alapos és lelkiismeretes volt, a végén már talán barátságos is. Bármit mondhattam, bármire válaszolt. Én örülök, hogy le tudtam küzdeni ez a fajta félelmet. Ez az én tapasztalatom, persze vannak ellenpéldák.

2012. okt. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!