Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 és fél éve szedek fogamzásgá...

4 és fél éve szedek fogamzásgátlót. A szerdai tablettát kihagytam. Kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,ha valaki huzamosabb ideig szed fog. gátlót,akkor 1 tabletta kihagyása,vagy még kettőé sem jelent problémát...igaz-e,valaki volt-e már ilyen helyzetben?

2012. okt. 19. 06:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sok évig szedtem bogyót, nem egyszer előfordult, hogy kimaradt egy szem,általában gyorsan másnap még pótoltam, de nem használtam más védekezést, sosem volt semmi baj belőle.
2012. okt. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nem tudtam másnap pótolni,ma vettem észre :S
2012. okt. 19. 06:27
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

De ha ma vetted észre, akkor tegnap sem vettél be, vagyis két szem maradt ki?

Legfeljebb most egy két napig picit hanyagoljátok egymást :(

2012. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
éjfél-fél 1 körül szoktam bevenni,mert akkor fekszek.Az utolsót ma hajnal 5kor vettem,amit fél 1kor kellett volna :( 1 hétig kell kiegészítő védelem,vagy csak pár napig?Szombat este megyek a páromhoz,vagyis ma este 1 tabi,meg holnap este 1,mielőtt megyek hozzá.
2012. okt. 19. 07:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De akkor most ha jól értem, akkor végülis bevetted az összes tabit csak kicsit késve?-akkor nem is kell külön védekezés.
2012. okt. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A szerdai az teljesen kimaradt,a csütörtökit vettem be ma hajnal 5kor,amit hajnal fél 1 körül kellett volna.De szerintem ez a pár óra csúszás miatt nem vehető kiesésnek,csak a szerdai.Ugye?
2012. okt. 19. 07:12
 7/14 A kérdező kommentje:
kedd éjfél/szerda hajnal fél 1 fele vettem be az utolsót,aztán ma hajnalba a következőt
2012. okt. 19. 07:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem valószinű hogy gond lesz de esteleg most pár napig önmegtartóztatás, az sosem árt.
2012. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, rendes tőletek,hogy nem ordítottatok le :) és mennyi legyen az a pár nap? Szombaton megyek,akkor még nem hiszem,hogy lesz bármi is, esetleg vasárnap?
2012. okt. 19. 08:38
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Szigorúan be kell tartani a betegtájékoztatóban leírtakat. Ha 1 hetet ír, akkor 1 hetet!!!!

Semmit nem számít, hogy 4 éve szeded.

É az sem jelent semmit, hogy más nem lett terhes így. Mert te attól még lehetsz.

Gondolom azért szeded, hogy ne legyél teres. Mi a franc értelme van akkor annak, ha nem tartod be a játékszabályokat??

2012. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!